SEO-просування

вашого сайту

Дізнайтеся чи потрібно вам просування

Власна технологія

Як ми це робимо

Крок 1.

Аудит і аналітика

Спочатку досліджуємо ваш сайт на предмет помилок і недоробок, які можуть перешкоджати SEO-просуванню. Для цього ми зробимо технічний аудит, аналіз комерційних факторів і юзабіліті. За підсумками складемо ТЗ для програмістів і контент-менеджерів на виправлення виявлених проблем.

Другий етап – аналіз конкурентів. З нього ви дізнаєтеся які фактори мають найбільшу вагу в вашій ніші, як просуваються конкуренти, їх сильні і слабкі сторони. Попутно ми вивчимо всі їхні комерційні фішки. Адже нам важливо зробити ваш сайт кращими не тільки для пошукової системи, але і для покупців!

Крок 2.

Семантичне ядро

Ми категорично проти роботи по обмеженому числу запитів. Так роблять багато компаній, але навіщо свідомо відмовлятися від трафіку, який можна отримати? Ми зберемо повне семантичне ядро ​​для вашого проекту і візьмемо в роботу всі ключові слова, які вводять в пошуковій системі ваші потенційні клієнти. Потім ми згрупуємо запити, за принципом 1 потреба = 1 група і складемо карту користувацького попиту, яку в подальшому перенесемо на вже існуючі та нові сторінки вашого сайту. Для кожної сторінки ми пропишемо метадані та тексти, в яких будуть враховані всі запити користувачів, зрозуміло, із застосуванням LSI ключів.

Крок 3.

Зовнішня оптимізація

Для пошукача важливо не тільки те, що відбувається на вашому сайті, але і те, що знаходиться за його межами. Щотижня ми отримуємо по 14-20 умовно безкоштовних беклінков з перевірених майданчиків і форумів на ваш сайт. Крім цього, ведемо закупівлю посилань на біржах, відбираючи донорів по 10 параметрам, а також робимо аутріч, щоб отримати лінки, яких немає і не буде у ваших конкурентів.

А ще часто ми беремо в роботу сервіси відгуків, Pinterest і всілякі тематичні платформи, в залежності від специфіки вашого сайту. Працюємо з репутацією вашого бізнесу в інтернеті.

Крок 4.

Точкова оптимізація

Є базові дії, які дають 80% результату, їх ми виконуємо за перші три кроки. Щоб дотиснути решту 20%, ми точково працюємо над сторінками з недостатнім зростанням. Беремо проблемні запити, вивчаємо ТОП-10 сайтів за кожним з них і висуваємо гіпотези – приблизні важелі впливу на видачу. Потім ми перевіряємо ці гіпотези до тих пір, поки не доб’ємося потрібних результатів і не отримаємо своє законне місце в топі. Крім цього, ваші конкуренти не будуть стояти на місці, ми повинні завжди бути напоготові, своєчасно вживати заходів і не поступатися трафіком конкурентам.

Скільки часу чекати?

Динаміку органічного трафіку ви побачите через 3 місяці.

Результат в SEO багато в чому залежить від ніші, конкуренції і початкового стану сайту, але в середньому позитивну динаміку з органічного трафіку можна спостерігати протягом 3-5 місяців робіт. Зазвичай позиції сайту починають рости вже після розміщення семантики і виправлення технічних помилок.

Системний і послідовний підхід

Зрозумілий процес
просування.

Всі завдання зафіксовані в Trello

На дошці вашого проекту буде зафіксований весь процес просування: у кожної виконаної задачі буде своя картка з повним звітом. Жодне завдання не буде втрачено.

Зрозумілий вимірний результат

У кожного завдання є мета і вимірний результат. Не робимо марну роботу. Тільки те, що призведе ваш проект до результату.

Комунікація щотижня

Презентуємо виконані завдання кожного тижня. Це дасть вам повний контроль за нашою роботою, розуміння обсягу виконаних робіт та очікуваних результатів.

Навчаємо і говоримо простою мовою

Детальні пояснення по кожному завданню: навіщо її робимо, як і який очікуваний результат. Навчимо вас SEO.

Живий приклад щотижневої комунікації з клієнтом
Оберіть відповідний тариф просування сайту в пошукових системах.

Скільки це коштує?

Базовий
$1200 Місяць
Для сайтів послуг з обмеженою кількістю напрямків, невеликих інтернет-магазинів.
Замовити
Оптимальний
$1700 Місяць
Для інтернет-магазинів, сайтів послуг та блогів з широким набором напрямків або асортименту.
Замовити
Комплексний
$2300+ Місяць
Для магазинів з широким асортиментом, порталів, а також для бізнесу з високою конкуренцією.
Замовити

Кожен тарифний план передбачає певну кількість годин роботи за проектом. Залежно від вашої мети, бажаних результатів і швидкості їх отримання вам може підійти більший або менший тарифний план. Наш менеджер проаналізує ваш бізнес, нішу і запропонує оптимальний тариф для вас.

Початок співпраці

Мінімальна вартість робіт
0 гривень.

Чому нуль? Тому що ми почнемо працювати над вашим проектом ще до підписання договору. З вами буде спілкуватися не менеджер з продажу, а досвідчений фахівець. Він проаналізує ваш сайт, дасть рекомендації по його поліпшенню і підготує індивідуальну стратегію, яка дозволить збільшити органічний трафік на вашому сайті.

Говорять краще за будь-які обіцянки

Наші кейси.

Avand – виробництво та продаж акваріумів

Avand – виробництво та продаж акваріумів

Super01 – магазин унікальних іграшок

Super01 – магазин унікальних іграшок

Etno-shop – магазин народно-художніх промислів

Etno-shop – магазин народно-художніх промислів

Proball – магазин спорттоварів

Proball – магазин спорттоварів

Alatoys – магазин розвиваючих іграшок

Alatoys – магазин розвиваючих іграшок

Що про нас говорять

Відгуки клієнтів.

Люди, які будуть працювати над вашим проектом

Наша команда.

Нам довіряють

Серед наших клієнтів.

Наш журнал

Публікації.

Способы получения внешних ссылок
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
Что такое редирект
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
05.03.2024
SEO
Что такое мета теги сайта title и description
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
зростання продажів починається з заповнення цієї форми

Поговоримо про вас

  SEO просування в EXPANS

  особливості

  Мета СЕО-просування – підняти позиції сайту в пошуковій видачі. Майданчики, які потрапили в ТОП, стають більш доступними для цільової аудиторії, тому забирають більшу частину клієнтів в ніші і отримують хороший прибуток. Пробитися на вершину непросто, але нам таке завдання під силу. Замовляйте розкрутку сайту в агентстві EXPANS, якщо хочете отримати крутий результат!

  Що дасть SEO-просування від професіоналів?

  Над проектом працюватиме команда фахівців. Тому:

  • покращиться ранжування в пошукових системах – в «Гуглі»;
  • ресурс підніметься у видачі, згодом потрапить на першу сторінку;
  • виросте органічний трафік;
  • покращиться конверсія;
  • бренд стане більш впізнаваним;
  • підвищиться лояльність аудиторії.

  Це допоможе досягти головної мети – підвищення продажів і прибутку. Але варто врахувати, SEO не дає миттєвих результатів. Позитивна динаміка стане помітна через 3 місяці роботи, далі ефект буде наростати. SEO працює на перспективу, в цьому головна перевага методу. Ми працюємо на результат – ваш бізнес залишиться на плаву протягом багатьох років.

  Яким сайтам необхідне SEO-просування?

  Оптимізація потрібна будь-якому сайту, створеному в комерційних цілях:

  • інтернет-магазинам;
  • промисловим і виробничим підприємствам;
  • фірмам і приватним фахівцям, що надають послуги;
  • інформаційним та розважальним порталам, які планують заробляти на рекламі.

  Виняток становлять тільки односторінкові сайти, особливо лендінги. Їх ефективніше просувати за допомогою контекстної і таргетованої реклами.

  Порядок робіт

  При просуванні сайту орієнтуємося на Google, тому що більшість користувачів використовують саме цю систему. З огляду на особливості пошукових алгоритмів, розробляємо план просування, який включає:

  1. SEO-аудит. Перевіряємо технічний стан сайту, оцінюємо юзабіліті, комерційні фактори. Готуємо веб-майданчик до трафіку – люди не тільки заходять, а й купують.
  2. Аналіз конкурентів. Вивчаємо топові сайти в ніші, розбираємо сильні і слабкі сторони, способи просування. Робимо ваш сайт краще, ніж у інших.
  3. Збір семантики. Включаємо в семантичне ядро ​​всі запити, за якими ваш ресурс можуть шукати в Інтернеті. Для деяких сфер підбираємо слова і фрази з прив’язкою до певного міста (Київ, Дніпро і т.д.) або району. Наповнюємо ваш майданчик для продажів якісним контентом: опис категорій, експертні статті для блогу.
  4. Зовнішню оптимізацію. Працюємо з Google картами. Отримуємо цінні беклінки з трастових сайтів, які добре сприймаються ботами пошукових систем. Вміємо робити Outreach, чим вигідно відрізняємося від конкурентів. Зовнішня оптимізація покращує ранжування і привертає нову аудиторію.
  5. Доопрацювання слабких сторінок. Проводимо аналітику, дивимося, які сторінки стримують просування, допрацьовуємо їх, пробуємо різні підходи.

  Коли сайт потрапить в ТОП-3, підтримуємо результат: періодично оновлюємо контент, отримуємо посилання, тримаємо в полі зору конкурентів.

  Переваги SEO від агентства EXPANS

  Чесні і відкриті в роботі з клієнтами, вважаємо це нашою головною перевагою. А також:

  1. Щотижня звітуємо, показуємо, що зробили, чого досягли, розповідаємо про подальші плани. Завдання фіксуємо на канбан-дошці Trello.
  2. Правдиво говоримо про труднощі, пропонуємо варіанти вирішення. Прислухаємося до побажань клієнта.
  3. Практикуємо індивідуальний підхід. Для кожного проекту розробляємо свою ефективну стратегію просування.
  4. Робимо роботу з нуля. Якщо у вас поки немає сайту, допоможемо його створити і виведемо на першу сторінку видачі.
  5. Надаємо професійну підтримку. Навчаємо клієнтів, розповідаємо про SEO. Ви станете розбиратися в основних нюансах оптимізації – зможете самостійно відстежувати результати просування, розпізнавати недобросовісних підрядників і шахраїв в Діджитал-сфері.
  6. Пропонуємо безкоштовний SEO-аудит. Проведемо повну перевірку ресурсу, виявимо, що потрібно виправити і доопрацювати.
  7. Пропонуємо комплексну оптимізацію сайту недорого. Вартість залежить від обраного пакета послуг. Базовий тариф – 10 000 гривень в місяць.
  8. Орієнтуємося на сучасні тенденції, які роблять реальним виведення веб-ресурсу в ТОП. Використовуємо актуальні «білі» методи розкрутки.

  Щоб замовити просування сайту, оформите заявку на сайті або телефонуйте за номером в Україні +38 (066) 367-02-38. Запропонуємо кращу стратегію з гарантією результату!

  давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити