ekaterina-polyakova-team

Катерина Полякова

Business Process Manager

Я – менеджер по роботі з клієнтами. Мій головний обов’язок – з’єднувати серця клієнтів з нашою компанією. А ще я пильно стежу, щоб ви не були розчаровані нашим партнерством.

Професійні навички – велика любов до людей, божевільна емпатія і щире бажання допомогти. А оскільки до цієї посади я йшла довго, починаючи з позиції помічника SEO-фахівця, потім керівника команди по SEO, менеджера по бізнес-процесам, у мене достатньо компетенцій, для того щоб не просто фільтрувати ринок, а дійсно шукати точки росту вашого бізнесу та допомагати їх здійснити.

Зараз моя основна задача – приймати заявки і з’єднувати серця замовників з нашими потужними гуру SEO, контексту і таргетованої реклами. Оскільки я один з найперших співробітників в компанії – я знаю чим дихає кожен відділ і знаю, що веду людей в агентство, за роботу якого мені не буде соромно. Ще можу іноді підміняти Олександру (нашого аккаунт-менеджера) і лізти в справи відділу виробництва, та й взагалі кожного відділу і дивитися що там можна поліпшити. Це у мене виходить само собою, абсолютно випадково, але майже завжди в яблучко.

  • Помічник SEO-фахівця.
  • SEO-спеціаліст.
  • Керівник команди SEO.
  • Менеджер по бізнес-процесам.

Я прийшла в компанію в 2018 році на посаді помічника SEO-фахівця. До роботи в EXPANS я була копірайтером, який сильно лаявся на безглузді ТЗ SEO-фахівців. За рахунок налагодженої (навіть на той момент) системи навчання і чуйного тімліда я швидко втягнулася. Вже на другий місяць роботи я обурено лізла в деякі завдання і покращувала їх. Через 6 місяців роботи і самонавчання мені довірили мій перший проект – блог спортивного магазину. І я впоралася, блог росте до сих пір, за 5 місяців роботи ми підняли його з пари десятків відвідувачів в місяць до 6 тисяч. Непогано для першого разу. Потім мене підвищили до керівника команди Banda Panda, на цій посаді я пробула майже 8 місяців. Після пішла в маркетинг і безпосередньо роботу з клієнтами, тому що саме в цей напрямок мене тягнуло найбільше і саме у такій людині на той момент у компанії була потреба.

У EXPANS я потрапила по знайомству (кому скаржитися на дурних сеошників, як не сеошникам?), Швидко втягнулася і зараз буквально не можу уявити себе в іншій компанії. Люблю EXPANS за цінності, за колектив, за те що тут виходить розвиватися і це цінують.

«Не потрібно намагатися,

потрібно робити :)”

Якою особистою якістю пишаєшся?

Якби я була героєм супергеройського кіно – я не була б супергероєм. Я була б його помічницею, зі здатністю читати чужі думки, у мене дуже розвинена емпатія. Особисті якості, якими пишаюся – відданість справі, вміння бачити в людях добре і розуміти їх. Я не герой, але можу допомогти стати героєм вам 🙂

Що тебе надихає?

Музика і прогулянки на свіжому повітрі. Філософські розмови з друзями на найрізноманітніші теми.

Що змушує не зупинятися на досягнутому?

Мені простіше відповісти на питання, що б мене змусило зупинитися 🙂 Змусив би мене зупинитися на досягнутому, наприклад, кінець світу, і то, якщо вижити – я знайду чим зайнятися, просто доведеться трохи змінити напрямок.

Твій головний пріоритет у житті?

Робота і дитина. Вони іноді не ладнають між собою, ці пріоритети, але якось уживаються.

Що ти привнесеш в цей світ?

Щось наукове і корисне. Якщо колись у мене дійдуть руки до своєї справи, це точно буде який-небудь проект по допомозі іншим або по боротьбі з ненаукової інформацією. Сил немає іноді дивитися як людям промивають мізки на шкідницькі теми. Вважаю це гальмує прогрес, а дітей зі школи потрібно вчити не зубрити все те, що можна знайти в Гугл за 2 хвилини, а критичному мисленню.

Яку пораду даси минулому собі?

Ніяких, що зроблено, те зроблено. Минулі помилки привели мене туди, де я є зараз і це божественно. Я б сказала собі, що я молодець і впораюся.

З якою твариною ти себе асоціюєш?

Не розумію навіщо асоціювати себе з твариною. Загалом я чесно намагалася придумати відповідь на це питання і не змогла. Я людина, бути людиною круто.

З ким із відомих людей (не обов'язково живих) ти б пішов на вечерю і чому?

З Максимом Батирьовим. Це для мене було б вкрай корисно.

Чим займешся, якщо дізнаєшся, що завтра кінець світу?

Пошуком бункера, куди затягну всіх близьких і друзів, щоб потім відбудувати нову цивілізацію. Якщо не вийде – я буду знати, що хоча б спробувала.

Яку країну хочеш відвідати?

Канаду і Швейцарію. Заради льодовиків, озер і пейзажів.

ТОП-3 кращі книги

  • Герой нашого часу, Михайла Лермонтова. У підлітковому віці дуже сильно на мене вплинула. Я вже не пам’ятаю сюжету, але мій висновок за романом був такий: яким би відразливим егоїстом не здавалася людина зі сторони, у нього можуть бути дуже світлі думки і наміри, а сам він може виявитися набагато благородніше багатьох добрих на перший погляд людей. З тих пір я нікого не суджу і завжди намагаюся поглянути на світ очима іншої людини, щоб зрозуміти його вчинки і слова, через його призму.
  • 45 татуювань продавана, Максима Батирьова. Я не природжений менеджер з продажу, і взагалі продаж – не моє. Але я люблю людей, люблю людям допомагати вирішувати їхні проблеми. Частково саме тому спілкуванням з потенційними клієнтами займаюся в компанії саме я. До цієї книги і я, і взагалі всы в компанії вважали, що продавани – не люди. Після Батирёва виявилося, що професія менеджера з продажів не позбавлена ​​цінностей. Мабуть, це посада, на якій людина повинна бути максимально чесною і відкритою. Ця книга допомогла більш правильно мислити, інакше поглянути на процес спілкування з Клієнтами та продажі в цілому. Зняла з мене кайдани “ПРОДАТИ за всяку ціну” і працювати стало легше і приємніше, тому що продавати будь-яку ціну ми не хочемо. Ми хочемо бути партнерами для бізнесу, і нам потрібні Клієнти, які будуть це цінувати.
  • Нам тут жити, Генрі Лайон Олді. Чи не корисна в професійному плані книга, але шалено атмосферна і цікава. Дуже добре вибудований всесвіт, непередавана атмосфера і оригінальний склад авторів. За це готова її перечитувати і вже перечитувала неодноразово. За це книга потрапляє в ТОП.

Яка композиція зіграє на твоїх похоронах?

Щось веселе. Не хочу щоб хтось сумував. Нехай буде Dani California (Red Hot Chili Peppers). Досить бадьоро, досить в тему.

Які 3 речі візьмеш з собою на безлюдний острів?

Я б обійшлася взагалі без речей, якщо б можна було б взяти з собою друзів і близьких. Їх не багато, але разом ми б влаштували там цікаві посиденьки, без будь-яких речей. А там далі розібралися б. Якщо мене не зупинить навіть кінець світу, безлюдний острів теж не стане великою проблемою.

Сертифікати

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити