Ми працюємо - ви заробляєте

Партнерська програма EXPANS.

Якщо вашим клієнтам потрібні послуги з SEO-просування, контекстної та таргетованої реклами, але у вас немає надійного партнера з інтернет-маркетингу – ця сторінка для вас!

Платимо відсоток з кожного приведеного клієнта.

Кому підходить?

Якщо коротко – умови нашої партнерської програми підійдуть усім компаніям, які надають послуги для бізнесу, який представлений або планує вийти в онлайн.

У нашому портфоліо є кейси з різних ніш – від локального бізнесу у сфері послуг до агрегаторів. Ми вміємо вирішувати складні завдання та будемо раді допомогти з проектом будь-якої складності.

Веб-студіям

Якщо ви розробляєте сайти, але не просуваєте їх – ми готові взяти цю роботу на себе. Вам це допоможе більш комплексно закрити клієнта та збільшити його чек. При роботі над SEO та контекстною рекламою часто виникає потреба у технічних доробках сайту, а значить – у додатковій роботі для вас.

Маркетологам

У нас чудово налагоджена система звітності та клієнтського сервісу: ви щотижня отримуватимете докладні звіти про виконані завдання. Щомісяця – структурований звіт за ключовими показниками.

Приватним спеціалістам

Ми за довгострокову співпрацю та обмін досвідом. Наші спеціалісти доповнять вашу роботу і ви, не розширюючи команду та не змінюючи своє навантаження, зможете закрити всі запити клієнта. Жодних переживань про те, що він піде до іншого підрядника, який забере на себе і ваші задачі.

Аналітикам та бізнес-консультантам

Якщо у вас є підозра, що реклама або SEO у вашого клієнта працює неефективно, ви можете дати не тільки рекомендацію, але й дієвий інструмент вирішення проблеми. Ми можемо провести безкоштовний аудит рекламних кабінетів або SEO-оптимізації сайту та вказати на слабкі місця.

Гарантований дохід

Ви отримаєте пасивний дохід і зможете одержати в роботу нові проекти.

Взаємна реклама

Ви рекомендуєте нас, а ми вас. Це може стати для вас новим джерелом лідів.

Спільна робота

Ми легко спрацюємося та зможемо працювати з вами над проектом в одній команді.

Прозорість та чесність

Ми за довгострокову співпрацю, тому не переманюємо клієнтів.

Як це працює

Крок 1.

Знайомство

Ми зв'яжемося з вами та познайомимося. Ви зможете задати всі питання, що вас цікавлять. Ми розповімо про те, як працюємо і з задоволенням дізнаємося про вас.

Крок 2.

Передача клієнта

Ми обговоримо проект клієнта та його цілі, після – самі проаналізуємо його ресурс для того, щоб підготувати актуальну комерційну пропозицію та презентувати її замовнику.

Крок 3.

Винагорода

Ми погоджуємо всі умови з клієнтом, підписуємо договір та розпочинаємо роботу. Після першої повної оплати ви отримаєте партнерську винагороду.

Умови партнерства.

30% від першого платежу клієнта

Одноразово виплачуємо 30% суми договору з клієнтом після першої повної оплати з його боку.

або

5% щомісяця від кожного платежу клієнта

Щомісяця виплачуємо 5% кожного платежу клієнта протягом усього часу роботи з ним.

Наші клієнти.

Відгуки клієнтів.

Залишайте
заявку!

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити