Про компанію

Ми не підрядники з маркетингу – ми надійні партнери бізнесу в Інтернеті. Ми не просуваємо сайт, а глибоко і всебічно розвиваємо ваш бізнес, використовуючи доступні нам інструменти. Наша мета не просто привести трафік, а знайти для вас постійних лояльних клієнтів.

Команда – наш найцінніший ресурс. У нас демократична атмосфера, меритократия, гідні умови роботи та оплати праці. Ми навчаємо і удосконалюємо: себе, співробітників, клієнтів, ринок. Ми ентузіасти своєї справи. Віримо в ринок! Віримо в себе і свій продукт. Віримо в партнерів!

Digital-агентство EXPANS
конституція компанії

Наші цінності.

01.

Чесність і
відкритість

Ми завжди дотримуємося цих принципів, як в роботі з співробітниками, так і в роботі з партнерами.

03.

Націленість
на результат

Досягаємо високих результатів у будь-якій діяльності. Ми не хочемо брати участь – ми перемагаємо!

02.

Агресивне завоювання ринку

Бізнес – це війна без куль. Ми за блискавичне і беззастережне захоплення територій конкурентів.

04.

Безперервне вдосконалення

Кайдзен – безперервне вдосконалення. Ми покращуємо все: себе, процеси, сервіс, партнерів.

непорушні принципи

Філософія компанії

«Сенс життя – в експансії» – саме ця цитата академіка Сахарова лягла в основу агенції. Такий підхід до найважливішого риторичного запитання повністю узгоджується з бізнесом і, зокрема, маркетингом.

Бізнес – це війна без куль. Ми за швидке, агресивне завоювання ринку. Наше життя швидкоплинне і всім нам потрібен бліцкриг.

Ми працюємо з людьми, у яких палають очі. Нас розохочує гнів. Гнів на наших конкурентів, гнів на тих, хто обманює споживачів, гнів на тих, хто не готовий мінятися і використовувати нові технології у своїй справі.

Будемо боротися за вас і ваш бренд. Розділимо з вами захват перемоги і гіркоту поразок. Виграємо і програємо битви, але однозначно переможемо у війні.

Ми за драйв. Ми за рух. Ми за швидкий прогрес. Drive IT! ?

Місія компанії EXPANS

Розвиток українського бізнесу і зміцнення економіки країни.

Ми віримо у вітчизняних підприємців і фахівців. Підтримаємо ваш бізнес якісними послугами з digital-маркетингу на будь-якому етапі зростання.

Ми готові безкоштовно допомагати стартапам і молодим підприємцям, виділяючи гранти на безкоштовне просування і користування нашими послугами. Ваша діяльність особливо пріоритетна для нас, якщо вона несе для суспільства велике соціальне значення і веде його до кращого майбутнього.

Світова експансія

Наша місія буде реалізована через цілі

Зробити процес просування будь-якого бізнесу максимально простим і зрозумілим

Ми хочемо спростити подачу звітів, сервіс агентства і самі процеси просування настільки, щоб в них легко розібралася навіть дитина. У цьому нам допоможе використання сучасних технологій і новітніх підходів зі сфери IT.

Digital-трансформація ринку маркетингових послуг

Тиск на ринок з метою повсюдного впровадження новітніх IT-технологій (включаючи machine learning, big data, data science).

Завдання абсолютно нових стандартів роботи агенцій в ніші

За рахунок надання найвищого рівня сервісу для всіх бізнесів, які потребують маркетингу. А також підйому загального рівня професійних навичок (як hard, так і soft skills) вітчизняних фахівців з маркетингу.

Бути на першому екрані смартфонів кращих підприємців світу

Ми віримо в те, що будь-який бізнес, в тому числі і digital-агенція, мусить бути зрозумілим і доступним. Той набір іконок, який знаходиться у користувачів мобільних телефонів на першому екрані в 21 столітті визначає майбутнє.

Викорінити шахраїв, ошуканців і дилетантів в сфері Digital-послуг

Наше завдання – навчити потенційного клієнта вмінню відрізняти професіоналів серед фахівців і підрядників від дилетантів і шахраїв. Ми також підсвітимо нюанси роботи деяких компаній, які безпосередньо брешуть своїм партнерам.

Люди – наш найцінніший ресурс

Наша команда.

SEO
0%
Контекстна реклама
0%
Таргетована реклама
0%
Копірайтинг
0%
Маркетинг
0%
Риболовля - в цьому ми і справді не дуже 🙂
0%
Навички

Наша
експертиза.

Ми сильні в зазначених навичках і маємо серйозні незаперечні компетенції. Проте, в роботі насамперед орієнтуємося на цінності як партнерів, так і співробітників. Саме неузгодженість цінностей, нерозвинені гнучкі навички (soft skills) призводять до відсутності результатів і розриву відносин.

Наші співробітники володіють сильними особистими якостями. Припускаємо помилки, але тільки в якості навчання. Незгодних з нашими цінностями, які не бажають працювати результативно в EXPANS немає і ніколи не буде.

2021-10-03 20.00.21
foto-komanda-1
foto-komanda-4
foto-komanda-6
foto-komanda-8
foto-komanda-9

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити