andrey-kulbach-team

Андрій Кульбач

Team Lead SEO

Прийшов в компанію практично з нульовим запасом знань в SEO. Знав тільки, що це і дивився відео курси. Прийшов за рекомендацією вже на той час аккаунт менеджера компанії Каріни, зараз колишнього аккаунт-менеджера, яка з нами не працює.

Досвіду в SEO не було, на той момент для мене це була нова сфера і я тільки починав її вивчати. Сфера виявилася досить цікава, я швидко увійшов в курс справи.

День коли зі звичайного члена SEO команди підвищили в Тім ліда я запам’ятав надовго. Так як стає більше відповідальності і зацікавленості в усіх проектах. Ти більше не робиш завдання бездумно, а плануєш як буде розвиватися проект, що потрібно робити на певному етапі, дізнаватися більше нового, так як постійно отримуєш нові питання від клієнтів.

Подобається SEO за його багатофункціональність, з SEO ти завжди в тренді того що відбувається в інтернеті, використовуєш всілякі новинки. Подобається розвивати проекти з нуля і бачити, як вони ростуть, як певні дії в сукупності дають результат, адже SEO це не просто оптимізувати ключі на сторінці, а це цілісний механізм просування бізнесу в Інтернеті.

Я, Team Lead / SCRUM-master команди Dream Team. Відповідаю за роботу команди над проектами, взаємодію з клієнтами та відповідаю на їхні питання. Планую як буде розвиватися проект, які завдання необхідно брати в роботу. Допомагаю команді розбиратися з труднощами в роботі. Якщо члену команди довірили ведення проекту, допомагаю його вести. З недавнього часу пробую себе в співбесідах нових людей в команду.

  • Помічник SEO-фахівця
  • SEO-спеціаліст
  • Керівник команди SEO

Як казав вище, потрапив в компанію за рекомендацією колишнього аккаунт менеджера. Прийшов в компанію з дуже маленьким багажем знань, але швидко навчився азам в SEO. Починав я свій шлях зі звичайного помічника SEO, далі я став повноцінним членом команди – SEO-спеціалістом. Згодом мене підвищили до Team Lead. Думаю таке швидке зростання можна аргументувати тим, що я швидко вчуся, володію підвищеною залученістю у щось нове, вмінням правильно планувати свій робочий час і час роботи з проектами.

Якою особистою якістю пишаєшся?

Здатність швидко навчатися, залученість в щось нове. Комунікабельність, швидко знаходжу спільну мову.

Що тебе надихає?

Результат, який отримуєш після виконаної роботи.

Що змушує не зупинятися на досягнутому?

SEO – дуже динамічна сфера, кожен день відбувається щось нове, ти дізнаєшся нові стратегії, теорії як розвивати проекти, отримуєш великий потік інформації. Дана сфера ніколи не набридне, так як постійно розвивається і модернізується під щось нове і цікаве, завжди є чим себе зайняти.

Твій головний пріоритет у житті?

Досягати того, чого бажаю.

Яку пораду даси минулому собі?

Ніколи не слухати докори інших і довіряти тільки собі.

З якою твариною ти себе асоціюєш?

Ведмідь.

З ким із відомих людей (не обов'язково живих) ти б пішов на вечерю і чому?

Джаред Лето. За його відкритість і простоту. Дуже різнобічна людина, музикант, актор, часто займається благодійністю для дітей, хворих на лейкемію. І нарешті дізнатися, чи він вампір, адже в такому віці неможливо так виглядати))

Чим займешся, якщо дізнаєшся, що завтра кінець світу?

Спочатку спробую знайти шляхи все таки зберегти своє життя, якщо не вийде забратися на найвищу точку в своєму місті, взяти пляшечку дорогого шампанського і насолоджуватися останніми променями сонця.

Яку країну хочеш відвідати?

Англію, Канаду, Америку, Францію, Голандію.

ТОП-3 кращі книги

Віддаю перевагу аудіо- та відеоматеріалам

Яка композиція зіграє на твоїх похоронах?

Зараз досить рано говорити, і такий композиції немає на даний момент, ще все життя попереду і смаки змінюються, те що слухали 5 років тому зараз вже не цікаво, думаю відповім на це питання пізніше)

Які 3 речі візьмеш з собою на безлюдний острів?

Мачете, Пару пластин сонячних батарей, комп’ютер із записаною на нього великою кількістю серіалів і відеоігор)) За допомогою першого предмету, можна зробити, що завгодно: і на полювання сходити, і їсти приготувати, і будинок побудувати, а інші два виключно для відпочинку душі)

Сертифікати

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити