Владислав Скляр

Владислав Скляр

Co-Founder

Все почалося ще в дитинстві, в 14 років мене дуже зацікавило створення сайтів, як це відбувається, як створити свій сайт і з того часу до теперішнього часу створення сайтів це моє невелике хобі. Після того як я освоїв технічні моменти розробки сайтів мені стало цікаво, як їх просувати, адже створювати сайти було вже не так цікаво, хотілося щоб ними користувалися реальні люди, так я і потрапив в SEO, вивчаючи способи просування сайтів в пошукових системах.

Після того як я впевнено відчув свої “SEO-сили” в 2017 році я прийняв рішення, що готовий розвиватися в цьому напрямку і пов’язати з нею свою професійну діяльність. Перший досвід роботи виявився не зовсім вдалий, я потрапив в компанію з невідповідними для мене цінностями, метою компанії було заробити все більше і більше грошей, а не надати якісні послуги. Вже після цього я потрапив в компанію EXPANS, де і перебуваю на даний час, розвиваюся і розвиваю компанію.

Я розвиваю і покращую технологію, розробляю і коректую стратегії просування, за допомогою яких ми приводимо клієнтів до результату. Моя мета – формування професійної команди захоплених своєю справою фахівців.

Крім технології та проектів я беру участь практично у всіх аспектах компанії, від відділу продажів до маркетингу.

 • Помічник SEO-фахівця
 • SEO-спеціаліст
 • Керівник команди SEO
 • Технічний директор (Smenik Agency)
 • Засновник агентства EXPANS

Чому я починав історію зі створення сайтів? Ці технічні навички дали велику перевагу в SEO та прискорення розвитку, більше 3-х років розбирався і експериментував на своїх сайтах ніде при цьому не працюючи в SEO. За 1 рік в компанії пройшов шлях від звичайного SEO-фахівця до технічного директора. EXPANS – це не тільки робота, це друзі і в першу чергу люди.

«Нічого особливо не важко,

якщо розділити роботу на невеликі частини. »

Якою особистою якістю пишаєшся?

Якщо обрати тільки одне, то це буде раціональність. Немає нерозв’язних проблем, немає нерозв’язних завдань. Мені здається це досить важливою якістю людини, в будь-який момент подивитися на будь-яку ситуацію раціональним неупередженим поглядом і не панікувати.

Що тебе надихає?

В основному тільки люди, частіше більш успішні ніж я. Компанії та успішні особистості, які за ними стоять. Також музика.

Що змушує не зупинятися на досягнутому?

Мети. Завжди повинна бути мета, яку хочеться досягти, після ставити нові.

Твій головний пріоритет у житті?

Сім’я і поставлені цілі.

Що ти привнесеш в цей світ?

Поки у мене немає настільки глобальних цілей, щоб привнести якусь важливу цінність в цей світ, але я впевнений згодом такі цілі з’являться.

Яку пораду даси минулому собі?

Не боятися робити помилки і робити їх, як можна більше. Краще спробувати і помилитися, ніж не спробувати і не впізнати, що ти помилився, тобто не діяти. Після зробити висновки і йти далі. Раніше боявся робити помилки, виглядати з-за них невдахою.

З якою твариною ти себе асоціюєш?

Ніколи не асоціював себе з тваринами. Тварини виконують лише тваринні функції, людина-людські).

З ким із відомих людей (не обов'язково живих) ти б пішов на вечерю і чому?

Стів Джобс. Як мені здається саме у Стіва є якості, які мені імпонують, він прагнув зробити ідеальні продукти незважаючи ні на що, він був перфекціоністом. Як відомо, він не був найкращим технічним фахівцем і сам не створював продукти, але саме навички керівника і бачення, куди рухатися далі привели компанію до результату.

Чим займешся, якщо дізнаєшся, що завтра кінець світу?

Зібрав би найближчих людей і провів час з ними. Якщо кінець невідворотний, то навіщо метушиться і кудись бігти, краще насолодитися моментом зараз.

Яку країну хочеш відвідати?

Їх дуже багато 🙂 але для початку найбільше хочеться відвідати конкретні міста, це Нью-Йорк, Лондон, Сеул.

ТОП-3 кращі книги

 • 7 навичок високоефективних людей.
 • Есенціалізм.
 • Магія ранку. Як першу годину дня визначає ваш успіх.

Яка композиція зіграє на твоїх похоронах?

Stephan F — Astronomia 2K19 (весело і тематично).

Які 3 речі візьмеш з собою на безлюдний острів?

Найголовніше, щоб це були речі, які допоможуть вибратися з цього острова. Адже потрібно досягати поставлені раніше цілі, а острів напевно в плани не входив)

 1. Супутникову рацію, щоб викликати рятувальників.
 2. Книгу по виживанню, щоб вижити, поки не припливуть рятувальники.
 3. Гарну компанію, щоб було весело чекати рятувальників.

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити