alatoys-client

Alatoys — фабрика іграшок, яка більше 10 років є одним з лідерів російського ринку. Фабрика Alatoys розташована в місті Йошкар-Ола Республіки Марій Ел.

В асортименті понад 300 видів унікальних розвиваючих іграшок. Всі вироби компанії гіпоалергенні і екологічні, так як зроблені з деревини.

Дітки наших співробітників особисто користуються продукцією Alatoys — генеральний директор компанії Артем Наумов потішив їх чудовими іграшками, щоб вони особисто переконалися в якості рекламного продукту.

+1785%

Трафіку на сайт

З органіки.

+ 4178

Візитів

Серпень 19 – грудень 20.

120

Заявок

З контекстної реклами.

16

Місяців

Термін робіт.

Історія пацієнта

Анамнез.

Замовник прийшов до нас для роботи з SEO, він хотів збільшити присутність сайту в інтернеті й залучити більше лідов. А вже після розширення ми почали працювати з контекстною рекламою.
Постановка цілей

Завдання

В рамках SEO: нам необхідно було спростити навігацію для відвідувачів для поліпшення показників сайту, усунути технічні помилки, а також попрацювати над оформленням сайту.

В рамках контексту: проаналізувати поточний стан і розібратися як поліпшити компанії, знизити вартість ліда та збільшити їх кількість.

До чого ми прийшли

Рішення.

Ми провели комплексний аудит сайту та виправили технічні помилки. На цьому етапі постійно спілкувалися з програмістами.

Також ми зібрали семантичне ядро, кластерізували його та оптимізували посадочні сторінки. Потім додали в блог свіжі тематичні статті і зробили їх перелинковку.

Далі ми зайнялись зовнішнім просуванням, стали розвивати контрольний профіль, збільшили кількість посилань сайту.

Генеральний директор Alatoys Артем Наумов був задоволений результатами нашої роботи по SEO. На той момент у Алатойс вже працювала реклама, але Артема не влаштовували результати. Так ми розширили співпрацю до контекстної реклами.

Ми проаналізували існуючі компанії та прийняли рішення повністю їх переробити. Детальна аналітика дала можливість відключити неефективні рекламні кампанії — де вартість ліда перевищила допустиму норму.

Замовнику була важлива не тільки ціна ліда, але і їх велика кількість. Це було складним завданням через насичений ринок та велику конкуренцію. Через два тижні ми вже отримали перші результати — вартість ліда знизилася на 83%.

Цікавий факт

Ріст аудиторії у 18 разів

Кількість запитів для оптового магазину іграшок та сам ринок дуже обмежені. Це звужує сферу діяльності, складно отримати трафік. Тут ми доклали максимум зусиль щоб вивести сайт в топові позиції пошуку і збільшити приплив аудиторії у 18 разів.

Ринок дитячих іграшок дуже обмежений. До того ж є велика конкуренція між оптовиками. Через це звужується сфера діяльності, трафік отримати складно. Все ж нам вдалося вивести сайт в ТОП, збільшивши приплив аудиторії у 18 разів.

SEO

Трафік.

Ми виправили технічні помилки і оптимізували сайт для відвідувачів. За підсумками проведеної роботи ми залучили великий приплив цільової аудиторії на сайт – 4178 відвідувачів в тиждень при 234 відвідувачів на старті.

Коментар SEO‑експерта

andrey-shkaliberda-team

Андрій

SEO-спеціаліст

«Робота з Алатойс — відмінний приклад того, як комплексна робота над SEO і контекстом дає приголомшливий результат. При цьому проект мав свою специфіку — ринок оптових продажів обмежений, тим більш в такій сфері, як дитячі іграшки. Але ми впоралися, зокрема тому що працювали над сайтом комплексно. За підсумком ми збільшили трафік в 18 разів і це допомогло компанії працювати навіть в умовах кризи. Зараз ми продовжуємо співпрацювати з Алатойс, покращуємо сайт і залучаємо ще більше потенційних клієнтів для замовника.»

Візьмемо ТОП разом

Хочете так само?

  Давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити