digital advertising

Контекстна
реклама
в Google

Проведемо аудит ваших рекламних кабінетів

Володіємо усіма
інструментами Google

і успішно їх комбінуємо

Пошукова реклама

Рекламні оголошення будуть показані на сторінці результатів пошуку в першу чергу по гарячим ключовим словам у вашій тематиці.

Медійна реклама

Банерна реклама на сайтах, підключених до медійної мережі Google. Рекламу будуть бачити ваші потенційні клієнти.

Google покупки

Найбільш ефективна реклама для інтернет-магазинів, яка показується на сторінці результатів пошуку у вигляді карток товару.

Реклама на картах

Дозволяє показати рекламу людям, які шукають ваші послуги або товари на Google-картах.

Розумні кампанії

Самонавчальні рекламні кампанії. Даний тип реклами дозволяє отримати якісні ліди за мінімальною ціною.

Реклама в YouTube

Показ вашої реклами в відео і просування YouTube-каналів. Залучення підписників і трафіку.
Для швидкого результату важлива надійна стратегія

Етапи ведення реклами.

01.

Аудит і аналітика

Перш ніж почати роботу над рекламою, ми повинні переконатися, що сайт готовий до продажів. Ми перевіримо чи встановлена аналітика, чи правильно налаштовані цілі, проведемо аналіз комерційних факторів і юзабіліті. Якщо у вас вже була запущена реклама – проаналізуємо існуючі кампанії і оптимізуємо їх.

02.

Формування контр-УТП

Ми зробимо так, щоб потенційні клієнти вибрали саме вас. Для цього ще до запуску рекламних кампаній уважно вивчимо пропозиції ваших конкурентів. Знаючи, що пропонують вони, ми зможемо скласти для вас УТП, які будуть вигідніші, цікавіші і привабливіші для вашої цільової аудиторії.

03.

Збір семантичного ядра

Зберемо повне семантичне ядро за всіма товарними групами / послугами, виходячи з їх прибутковості для вашого бізнесу. Чим краще зібрано ядро – тим більше запитів користувачів ми покриємо. Угруповання ключів за нашою технологією спростить аналітику і дозволить ефективно управляти ціною за клік.

04.

Створення рекламних кампаній

Для кожної групи ключових слів ми пропишемо унікальні оголошення за складеними раніше УТП. Для ретаргетінга і банерної реклами в КМС ми намалюємо стильні і чіпляючі банери. Після підготовки оголошень, ми налаштуємо кампанії і запустимо рекламу. З цього моменту ваш сайт почне отримувати гарячий цільовий трафік, який буде конвертуватися в продажі.

05.

Тестування гіпотез

Для визначення найбільш ефективних інструментів і стратегій реклами конкретно для вашого бізнесу, ми проводимо тести. На мінімальних бюджетах зробимо запуск рекламних кампаній з різними налаштуваннями і ставками. Детальна аналітика в самому початку дозволить визначити ефективні стратегії і масштабувати їх, отримуючи максимальну кількість лідів при мінімальній ціні.

06.

Контроль, аналітика і оптимізація

Це постійний процес, що виконується протягом всього терміну роботи над проектом. Контроль дозволить оперативно реагувати на сплески або просідання трафіку, а аналітика – оцінити його якість і вартість. Коригування проводяться щотижня – ми звужуємо аудиторії, працюємо зі ставками. Ви отримаєте стабільний потік якісних заявок за мінімальною вартістю.

Скільки часу чекати?

Перші результати можна побачити вже протягом тижня.

Підбір і узгодження ключових слів, оцінка їх ефективності, складання перших рекламних кампаній – все це і не тільки, може займати до 1 тижня. Всього через один тиждень ви вже можете отримати перші заявки.

Кому підходить
ця послуга?

Тим, хто вже сьогодні хоче отримувати клієнтів

Користувач буде бачити рекламу, яка заснована на його конкретному запиті. Він уже схильний до покупки і готовий зробити її тут і зараз.

Новим сайтам, які не готові вкладатися в SEO

Пошукова оптимізація – тривалий процес. Відчутні результати будуть через 5-6 місяців. Контекстна реклама принесе продажі в перші дні старту рекламних кампаній.

Компаніям з певною цільовою аудиторією

Гнучкі налаштування в кабінеті Google дозволяють показувати рекламу тільки цільовій аудиторії конкретного бізнесу з відповідними інтересами, вмикати рекламу за розкладом часу доби, уникати сегментів користувачів певних пристроїв і т.ін.

Бізнесам з сезонною продукцією

У контекстній рекламі ви сплачуєте за переходи на сайт, дзвінки або покази банерів – активність потенційних клієнтів. Вимкніть рекламу в несезонний період, і ви нічого не втратите. Отримуйте продажі тільки тоді, коли вони вам потрібні.

Кому не підходить
ця послуга?

Певним медичним тематикам

Заборонена реклама абортів, інтернет-аптек, рецептурних лікарських засобів, ліків, які відпускаються без рецепта, набір добровольців для клінічних досліджень і контрацептивних засобів. Виробники фармацевтичної продукції повинні пройти сертифікацію в Google.

Товарам зі скопійованою символікою

Реклама підроблених товарів в Google Рекламі заборонена. Товарні знаки і логотипи повинні бути унікальними.

Небезпечним категоріям товарів

Пошукова система забороняє рекламувати товари і послуги пов’язані з небезпечним: зброя і боєприпаси, вибухові речовини і піротехніка, тютюнові, алкогольні вироби і деякі інші.

Деяким фінансовим нішам

Не допускається реклама бінарних опціонів, послуг щодо поліпшення кредитної історії, перегляду умов споживчого кредиту, кредитів з високою річною процентною ставкою.

Детальні плани, звіти та аналітика

Зрозумілий процес.

Повна прозорість

Проект фіксуємо в сервісі Trello. Для кожного завдання створюється окрема картка з докладним звітом. Ви можете переглядати, які завдання були виконані, а які зараз у роботі, вносити свої коментарі та побажання.

Швидкі результати

Тестуємо різні стратегії та інструменти на мінімальних бюджетах, шукаємо і знаходимо найефективніші. Швидко запускаємо і збільшуємо бюджети тільки для високоприбуткових рекламних кампаній.

Комунікація щотижня

Презентуємо досягнуті результати щотижня для кращого кінцевого результату. Ви зможете контролювати роботу в процесі, а не за фактом її виконання. Ваш фідбек дозволить нам працювати ще ефективніше.

Навчаємо і говоримо простою мовою

На комунікаціях ми детально пояснюємо кожну задачу, аналітичний звіт і використані формулювання. Таким чином, ви краще розумієте нашу роботу, приймаєте більш досконалі рішення.

Живий приклад щотижневої комунікації з клієнтом
Оберіть тарифний план контекстної реклами під ваші потреби

Скільки це коштує?

Базовий
$350 Місяць
Для інтернет-магазинів і сайтів з невеликим асортиментом товарів або послуг.
Замовити
Оптимальний
$450 Місяць
Для інтернет-магазинів і сайтів з широким переліком асортименту або послуг.
Замовити
Комплексний
$550+ Місяць
Для інтернет-магазинів і сайтів з широким переліком асортименту або послуг з високою конкуренцією.
Замовити

Кожен тарифний план включає в себе певний обсяг робіт. Залежно від ніші, вам може підійти більший або менший тарифний план для досягнення швидких результатів. Якщо ви не можете визначитися, наш менеджер проведе аналіз і визначить найбільш підходящий тариф для вашого бізнесу.

Початок співпраці

Мінімальна вартість робіт 0 гривень.

Це не помилка. Ми почнемо співпрацю набагато раніше підписання договору. Спеціаліст зробить перегляд вашого сайту і ніші, проведе аналіз існуючих рекламних кампаній, якщо вони були налаштовані раніше. Ви отримаєте детальну консультацію і зможете задати питання.

Говорять краще за будь-які обіцянки

Наші кейси.

Avand – виробництво та продаж акваріумів

Avand – виробництво та продаж акваріумів

Super01 – магазин унікальних іграшок

Super01 – магазин унікальних іграшок

Etno-shop – магазин народно-художніх промислів

Etno-shop – магазин народно-художніх промислів

Proball – магазин спорттоварів

Proball – магазин спорттоварів

Alatoys – магазин розвиваючих іграшок

Alatoys – магазин розвиваючих іграшок

Що про нас говорять

Відгуки клієнтів.

Люди, які будуть працювати над вашим проектом

Наша команда.

Пишаємося кожним

Деякі наші клієнти.

зростання продажів починається з заповнення цієї форми

Поговоримо про вас

  Контекстна реклама в Google

  Контекстна реклама в Google Adwords – найшвидший спосіб просування в мережі. Вже протягом 2-х тижнів після старту на сайті виросте трафік, підвищиться кількість дзвінків, заявок, продажів. Оголошення будуть демонструватися на різних майданчиках, це забезпечить широке охоплення аудиторії, дозволить залучити користувачів з пошукової видачі і медійної мережі Google.

  Особливості контекстної реклами в «Гугл»

  Рекламне оголошення показується потенційним клієнтам на відповідний запит в пошуку. При запуску банерної реклами Google повідомлення демонструється на релевантному сайті. В обох випадках важливо правильно уточнити таргетинг, зробити вірні налаштування, від цього залежить результат.

  Можна під’єднати ремаркетинг – інструмент для повернення користувачів на веб-сторінку, до якої вони вже проявляли інтерес. Реклама демонструватиметься на всіх етапах руху потенційного клієнта до покупки (пошук інформації, порівняння вартості і т.д.) – за рахунок цього підвищується ймовірність, що вибір буде на користь вашої компанії. А таких зацікавлених користувачів можуть бути тисячі, і в перспективі більша частина звернеться до вас.

  Щоб почати показ оголошень, необхідно задати бюджет – встановити ціну за клік. Ставки можливо корегувати – збільшувати або зменшувати розцінки. Змінюючи вартість реклами, можна точніше контролювати її показ.

  Чому варто замовити рекламу в «Гугл» в інтернет-агенції EXPANS?

  Ми вміємо робити ефективну контекстну рекламу Google Adwords:

  • для кожного проекту розробляємо стратегію, проводимо аудит конкурентів – отримуємо хорошу віддачу від роботи і економимо ваш бюджет;
  • аналізуємо нішу, цільову аудиторію, покращуємо юзабіліті посадкової сторінки – ви отримаєте не тільки трафік, але і конверсії;
  • правильно збираємо семантику, використовуємо трафікогенеруючі пошукові запити;
  • постійно проводимо аналітику для підвищення KPI.

  З нами зручно співпрацювати, ми забезпечуємо прозорість робочих процесів: розповідаємо і показуємо етапи роботи, звітуємо про витрати і результати. Ціна настройки реклами в Google Adwords залежить від особливостей вашого бізнесу. Гарантуємо, що вкладення окупляться і принесуть прибуток.

  Замовивши контекстну рекламу Google в EXPANS, ви страхуєте себе від нецільового витрачання бюджету і втрати часу. Телефонуйте, залишайте заявку на сайті – вивчимо ваш бізнес і запустимо успішну рекламу. При необхідності підключимо пошукову оптимізацію (SEO) і інші способи розкрутки в мережі.

  давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити