Відгуки клієнтів

Салид лого

Каталог навчальних курсів Salid

Розвиваючи сайт salid.ru в певний момент, ми зіткнулися з тим, що не монетизується один з його майданчиків. Вкладатися повноцінно в його seo-оптимізацію ми були не готові, але розуміли, що потрібно провести аудит і
виправити хоча б ті помилки, які лежать на поверхні і заважають сайту ранжуватися вище в пошуковій видачі.
Команда за півтора тижні провела повний технічний аудит сайту. В цілому сайт було добре оптимізовано. Але все ж, SEO-фахівцям вдалося знайти ряд критичних помилок і виділити точки зростання для нас.
Дуже сподобалася організація співпраці — усі звіти структуровані, зручно оформлені, аккаунт-менеджер розуміється на темі і дуже повно відповідає на всі питання людською мовою.
Можемо впевнено рекомендувати EXPANS як надійного партнера, здатного знайти індивідуальний підхід до розвитку сайту, з урахуванням поставлених бізнес цілей.

Абрамов С.А.

Генеральний директор

client-bbr

Інтернет-магазин спортивного харчування BBR

Керівництво компанії BBR до співпраці з Expans кілька разів зверталося до інших SEO-підрядників, але результатами залишилися незадоволені. Інші агентства не показували своїх дій, дуже рідко виходили на зв'язок. Ми не розуміли які роботи ведуться по SEO і чи ведуться вони взагалі.
Після невдалого досвіду нам порекомендували компанію Expans. Ми почали співпрацювати в вересні 2019 року. Команда працювала над просуванням сайту bbr.in.ua в Google. З перших тижнів співпраці ми були приємно здивовані: команда дуже відкрита, зрозумілий обсяг робіт, весь процес розбитий на завдання, які завжди робляться в термін. Нам більше не потрібно було вибивати звіти, ми чітко бачили, що над нашим проектом працюють, з розумінням і бажанням добитися результату. За рік співпраці кількість цільових відвідувачів на сайт збільшилася з 16 349 до 82 300 за аналогічний період до співпраці. Трафік виріс в 5 разів.

Лупандін Данило

Засновник, генеральний директор

Genpro лого

Міжнародна проектна компанія GENPRO

Architectural & Engineering company GENPRO, represented by Chief Executive Officer Andrew
Ushakov, expresses gratitude to the Internet marketing agency EXPANS for conducting a high
quality SEO audit of the genprodesign.com website.
During the audit, which was conducted at the stage of developing and filling the site, the main
technical, commercial and usability errors were found, on the basis of which the technical task for
the programmers were drawn up. Also colleagues provided the summary table of errors to control
for their removal. The specialists of the agency offered their help in communicating with
programmers and eliminating detected errors.
The GENPRO company is confident in the quality of Internet marketing agency EXPANS service
and is ready to recommend the company as reliable partners on searching advancement and
contextual advertisement.

Andrew Ushakov

Founder&CEO

B3D Logo

Курси комп’ютерної графіки усіх напрямків B3D

Компанія онлайн-навчання B3D в особі куратора курсу 3DsMAX Юлії Мацапури висловлює подяку колективу агентства інтернет-маркетингу EXPANS за якісно виконані роботи по SEO-оптимізації сайту 3dsmax.com.ua.
Органічний трафік з Google за час роботи з агентством виріс в 3-4 рази. В рамках робіт з проектом, ми з командою EXPANS також провели базову оптимізацію сайтів games.education і zbrush3d.com.
Співробітники агентства показали себе як відповідальні, кваліфіковані фахівці. Всі заплановані завдання виконувалися в обумовлені терміни і з високою якістю. Результати робіт представлялися щотижня в зрозумілих, доступних звітах і комунікаціях з аккаунт-менеджером.
Рекомендую компанію EXPANS як надійних партнерів в сфері інтернет-маркетингу та, зокрема, SEO-оптимізації.

Юлія Мацапура

Куратор курсу 3DsMAX

kalinahair-client

Інтернет-магазин перук і виробів з волосся Kalina-hair

Завдяки професіоналізму команди EXPANS ми повністю розробили і наповнили інтернет-магазин за 32 дні. При створенні сайту фахівці агентства врахували всі проблеми, особливості і умови майбутнього просування. Повна відповідність сайту вимогам пошукової оптимізації в Google дозволила в процесі просування уникнути потенційних витрат на технічні доопрацювання.
За час розробки сайту SEO-фахівці EXPANS зібрали повне семантичне ядро, розробили структуру категорій і внесли всі зміни на сайт, що дозволило нам просуватися в Google навіть в процесі створення сайту. Зростання органічної трафіку за перший квартал просування після повного доопрацювання магазину склав + 377%.
Висловлюємо особливу подяку засновнику агентства Владиславу Скляру, який брав безпосередню участь в роботі команди з нашим проектом.

Субота Іван

Засновник, операційний директор

client-bioeffect

Інтернет-магазин біодобавок і спортивного харчування Bioeffect

Компанія Bioeffect почала співпрацювати з агентством EXPANS в листопаді 2019 року. На той момент ми займалися розробкою інтернет-магазину bioeffect.com.ua з нуля і хотіли відразу врахувати всі нюанси щодо SEO.
Фахівці EXPANS надавали нам істотну підтримку під час роботи над створенням сайту: порекомендували оптимальну CMS, програмістів, брали участь у виборі фірмових кольорів бренду, розробці дизайну, частково брали на себе контроль деяких наших підрядників.
В кінці лютого сайт був готовий, і ми розпочали безпосереднє просування. Незважаючи на те, що у нас складна високо конкурентна ніша, за 6 місяців робіт нам вдалося отримати відчутний ефект від SEO. Ми вже отримуємо трафік і замовлення з органіки. З огляду на те, що у нас абсолютно новий сайт і бренд, це відмінний результат.
Ми з упевненістю рекомендуємо команду EXPANS як надійних партнерів в бізнесі і SEO-фахівців, які вміють домагатися результатів!

Носенко Сергій

Маркетолог Bioeffect

Этношоп логотип

Магазин народньо-художніх промислів Етно-Шоп

ІП «Гобозов Т.Х.» почав співпрацю з ФОП «Скляр В.О.» з SEO-просування інтернет-магазину «Етно-Шоп» (раніше - «Кавказ-Етно») в січні 2018 року.
В результаті робіт по оптимізації сайту вдалося домогтися топових позицій за пріоритетними для etno-shop.ru категоріям, збільшити трафік з пошукових систем з 7,6 до 14,6 тисяч цільових відвідувачів в місяць.
За час співпраці компанія адаптувалася під потреби нашого бізнесу, регулярно удосконалювала продукт і технологію для кращої результативності проекту.
Формат співпраці з оплатою часу SEO-фахівців та відкритим бюджетом на супутні рекламні матеріали дозволяє не відчувати себе обдуреним, є повністю прозорим, відкритим і зрозумілим.
Рекомендуємо EXPANS як надійного партнера в області SEO-просування інтернет-магазинів і висловлюємо готовність до співпраці з компанією при реалізації нових проектів.

Гобозов Теймураз

Генеральний директор Etno-shop

diskill-client

Онлайн-університет Diskill

Онлайн-університет Diskill почав свою співпрацю з Digital-агентством EXPANS в січні 2020 року. Нас цікавило просування сайту diskill.ru в пошукових системах Google і Яндекс.
Органічний трафік з Google і Яндекс в період з квітня по вересень 2020 року збільшився в п'ять разів і продовжує зростати. Завдяки величезному обсягу робіт по поліпшенню сайту, показник ІКС в Яндексі виріс з 10 до 410.
З перших тижнів співпраці ми бачили налагоджену роботу, залученість всієї команди. У березні 2020 року, коли у нас виникла потреба збільшити обсяг платного трафіку, ми вирішили доручити це завдання фахівцям EXPANS. В рамках робіт по контекстній рекламі були налаштовані кампанії в Яндекс.Директ, Google і YouTube.
Рекомендуємо Digital-агентство EXPANS, як команду відповідальних фахівців, які підходять до будь-якого завдання комплексно і працюють на результат. EXPANS - надійний партнер в сфері інтернет-маркетингу.

Зайцев Р.С.

Операційний директор

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити