інтернет-магазину одягу

Просування сайту одягу

Дізнайтеся чи потрібно вам просування

Власна технологія

Як ми це робимо

Крок 1.

Аудит і аналітика

Спочатку досліджуємо ваш сайт на предмет помилок і недоробок, які можуть перешкоджати SEO-просуванню. Для цього ми зробимо технічний аудит, аналіз комерційних факторів і юзабіліті. За підсумками складемо ТЗ для програмістів і контент-менеджерів на виправлення виявлених проблем.

Другий етап – аналіз конкурентів. З нього ви дізнаєтеся які фактори мають найбільшу вагу в вашій ніші, як просуваються конкуренти, їх сильні і слабкі сторони. Попутно ми вивчимо всі їхні комерційні фішки. Адже нам важливо зробити ваш сайт кращими не тільки для пошукової системи, але і для покупців!

Крок 2.

Семантичне ядро

Ми категорично проти роботи по обмеженому числу запитів. Так роблять багато компаній, але навіщо свідомо відмовлятися від трафіку, який можна отримати? Ми зберемо повне семантичне ядро ​​для вашого проекту і візьмемо в роботу всі ключові слова, які вводять в пошуковій системі ваші потенційні клієнти. Потім ми згрупуємо запити, за принципом 1 потреба = 1 група і складемо карту користувацького попиту, яку в подальшому перенесемо на вже існуючі та нові сторінки вашого сайту. Для кожної сторінки ми пропишемо метадані та тексти, в яких будуть враховані всі запити користувачів, зрозуміло, із застосуванням LSI ключів.

Крок 3.

Зовнішня оптимізація

Для пошукача важливо не тільки те, що відбувається на вашому сайті, але і те, що знаходиться за його межами. Щотижня ми отримуємо по 14-20 умовно безкоштовних беклінков з перевірених майданчиків і форумів на ваш сайт. Крім цього, ведемо закупівлю посилань на біржах, відбираючи донорів по 10 параметрам, а також робимо аутріч, щоб отримати лінки, яких немає і не буде у ваших конкурентів.

А ще часто ми беремо в роботу сервіси відгуків, Pinterest і всілякі тематичні платформи, в залежності від специфіки вашого сайту. Працюємо з репутацією вашого бізнесу в інтернеті.

Крок 4.

Точкова оптимізація

Є базові дії, які дають 80% результату, їх ми виконуємо за перші три кроки. Щоб дотиснути решту 20%, ми точково працюємо над сторінками з недостатнім зростанням. Беремо проблемні запити, вивчаємо ТОП-10 сайтів за кожним з них і висуваємо гіпотези – приблизні важелі впливу на видачу. Потім ми перевіряємо ці гіпотези до тих пір, поки не доб’ємося потрібних результатів і не отримаємо своє законне місце в топі. Крім цього, ваші конкуренти не будуть стояти на місці, ми повинні завжди бути напоготові, своєчасно вживати заходів і не поступатися трафіком конкурентам.

Скільки часу чекати?

Динаміку органічного трафіку ви побачите через 3 місяці.

Результат в SEO багато в чому залежить від ніші, конкуренції і початкового стану сайту, але в середньому позитивну динаміку з органічного трафіку можна спостерігати протягом 3-5 місяців робіт. Зазвичай позиції сайту починають рости вже після розміщення семантики і виправлення технічних помилок.

Системний і послідовний підхід

Зрозумілий процес
просування.

Всі завдання зафіксовані в Trello

На дошці вашого проекту буде зафіксований весь процес просування: у кожної виконаної задачі буде своя картка з повним звітом. Жодне завдання не буде втрачено.

Зрозумілий вимірний результат

У кожного завдання є мета і вимірний результат. Не робимо марну роботу. Тільки те, що призведе ваш проект до результату.

Комунікація щотижня

Презентуємо виконані завдання кожного тижня. Це дасть вам повний контроль за нашою роботою, розуміння обсягу виконаних робіт та очікуваних результатів.

Навчаємо і говоримо простою мовою

Детальні пояснення по кожному завданню: навіщо її робимо, як і який очікуваний результат. Навчимо вас SEO.

Живий приклад щотижневої комунікації з клієнтом
Оберіть відповідний тариф просування сайту в пошукових системах.

Скільки це коштує?

Базовий
₴10 000 Місяць
Для сайтів послуг з обмеженою кількістю напрямків, невеликих інтернет-магазинів.
Замовити
Оптимальний
₴15 000 Місяць
Для інтернет-магазинів, сайтів послуг та блогів з широким набором напрямків або асортименту.
Замовити
Комплексний
₴20 000 Місяць
Для магазинів з широким асортиментом, порталів, а також для бізнесу з високою конкуренцією.
Замовити

Кожен тарифний план передбачає певну кількість годин роботи за проектом. Залежно від вашої мети, бажаних результатів і швидкості їх отримання вам може підійти більший або менший тарифний план. Наш менеджер проаналізує ваш бізнес, нішу і запропонує оптимальний тариф для вас.

Початок співпраці

Мінімальна вартість робіт 0 гривень.

Чому нуль? Тому що ми почнемо працювати над вашим проектом ще до підписання договору. З вами буде спілкуватися не менеджер з продажу, а досвідчений фахівець. Він проаналізує ваш сайт, дасть рекомендації по його поліпшенню і підготує індивідуальну стратегію, яка дозволить збільшити органічний трафік на вашому сайті.

Що про нас говорять

Відгуки клієнтів.

Люди, які будуть працювати над вашим проектом

Наша команда.

Нам довіряють

Серед наших клієнтів.

Наш журнал

Публікації.

Способы получения внешних ссылок
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
Что такое редирект
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
05.03.2024
SEO
Что такое мета теги сайта title и description
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
зростання продажів починається з заповнення цієї форми

Поговоримо про вас

  Продвижение интернет-магазина одежды

  Открывая интернет-магазин одежды, владельцы понимают, что для получения прибыли от проекта, нужно время. Однако продажи могут не расти даже спустя месяцы работы, а сайт оставаться «невидимым» для потенциальных покупателей. Исправить ситуацию поможет Digital-агентство EXPANS. Мы займемся продвижением вашего сайта одежды, выясним причины низкого трафика, неудовлетворительной конверсии и выведем интернет-магазин в ТОП поисковой выдачи.

  Особенности продвижения сайта одежды

  Интернет-магазины женской, мужской или детской одежды имеют сложную структуру, поэтому мы разрабатываем индивидуальную стратегию продвижения для каждого из них. Как правило, раскрутка онлайн-площадки, проходит в несколько этапов:

  • Анализ конкурентов. Мы выясним, почему трафик, который мог быть вашим, переходит к соперникам. А изучив слабые стороны конкурентов, сделаем вашу площадку лучше.
  • Аудит сайта. Причиной низких позиций в выдаче и недостаточного трафика могут служить технические проблемы, непродуманный юзабилити, игнорирование коммерческих факторов (отсутствие номеров телефонов, альтернативных источников связи, отзывов, реквизитов, предложений программ лояльности). Мы проведем комплексный аудит, а также дадим подробные рекомендации для устранения неполадок.
  • Сбор семантики. Мы создаем широкое семантическое ядро из высоко- и низкочастотных запросов, не потеряв ни один из них. После чего разделяем семантику на связные группы и распределяем по страницам. На основании данного семантического дерева оптимизируем структуру сайта.
  • Внешняя оптимизация. Увеличим объем ссылок с надежных трастовых сайтов, вызывающих доверие поисковиков. Это улучшит ранжирование и привлечет новую аудиторию.
  • Доработка «отстающих» страниц. Регулярно анализируя изменения показателей, выявляем страницы, сдерживающие продвижение магазина одежды в интернете в целом, проводим целенаправленную работу по устранению недостатков.

  Наиболее приоритетными каналами для продвижения магазина одежды считается поисковая оптимизация и размещение контекстной рекламы. Наше агентство успешно справляется и с этими задачами.

  Что вы получите, обратившись в EXPANS

  Главная цель SEO-раскрутки магазина одежды — повышение продаж. Наша команда проводит комплексные работы, в результате которых:

  • сайт поднимается в поисковой выдаче;
  • растет органический трафик;
  • улучшаются показатели конверсии;
  • повышается узнаваемость бренда, а также лояльность аудитории.

  Как итог — увеличиваются продажи, появляется прибыль. Первые результаты станут заметны через 3-5 месяцев сотрудничества с нашей компанией. Положительный эффект будет оставаться стабильным или даже увеличиваться год от года, если его поддерживать — периодически обновлять контент, получать ссылки, следить за конкурентами.

  Почему выбирают EXPANS

  Мы предлагаем исключительно безопасные, «белые» методы раскрутки торговых онлайн-площадок. А кроме того:

  • еженедельно выходим на связь с клиентом, предоставляем отчет о проделанной работе и изменении показателей;
  • все задачи фиксируем на доске Трелло, что позволяет заказчику отследить весь процесс;
  • работаем на результат  — мы не делаем лишнюю работу, а только ту, которая приводит к поставленной цели;
  • предлагаем выгодные условия: бесплатный аудит сайта и цену ниже среднерыночной на комплексные программы (стоимость минимального пакета услуг — 10 тыс.гривен в месяц).

  Оформить заявку можно онлайн или по телефону. Специалисты агентства свяжутся с вами, ответят на вопросы, уточнят подробности и предложат стратегию продвижения.

  давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити