магазину косметики

Просування інтернет-магазину косметики

Дізнайтеся чи потрібно вам просування

Власна технологія

Як ми це робимо

Крок 1.

Аудит і аналітика

Спочатку досліджуємо ваш сайт на предмет помилок і недоробок, які можуть перешкоджати SEO-просуванню. Для цього ми зробимо технічний аудит, аналіз комерційних факторів і юзабіліті. За підсумками складемо ТЗ для програмістів і контент-менеджерів на виправлення виявлених проблем.

Другий етап – аналіз конкурентів. З нього ви дізнаєтеся які фактори мають найбільшу вагу в вашій ніші, як просуваються конкуренти, їх сильні і слабкі сторони. Попутно ми вивчимо всі їхні комерційні фішки. Адже нам важливо зробити ваш сайт кращими не тільки для пошукової системи, але і для покупців!

Крок 2.

Семантичне ядро

Ми категорично проти роботи по обмеженому числу запитів. Так роблять багато компаній, але навіщо свідомо відмовлятися від трафіку, який можна отримати? Ми зберемо повне семантичне ядро ​​для вашого проекту і візьмемо в роботу всі ключові слова, які вводять в пошуковій системі ваші потенційні клієнти. Потім ми згрупуємо запити, за принципом 1 потреба = 1 група і складемо карту користувацького попиту, яку в подальшому перенесемо на вже існуючі та нові сторінки вашого сайту. Для кожної сторінки ми пропишемо метадані та тексти, в яких будуть враховані всі запити користувачів, зрозуміло, із застосуванням LSI ключів.

Крок 3.

Зовнішня оптимізація

Для пошукача важливо не тільки те, що відбувається на вашому сайті, але і те, що знаходиться за його межами. Щотижня ми отримуємо по 14-20 умовно безкоштовних беклінков з перевірених майданчиків і форумів на ваш сайт. Крім цього, ведемо закупівлю посилань на біржах, відбираючи донорів по 10 параметрам, а також робимо аутріч, щоб отримати лінки, яких немає і не буде у ваших конкурентів.

А ще часто ми беремо в роботу сервіси відгуків, Pinterest і всілякі тематичні платформи, в залежності від специфіки вашого сайту. Працюємо з репутацією вашого бізнесу в інтернеті.

Крок 4.

Точкова оптимізація

Є базові дії, які дають 80% результату, їх ми виконуємо за перші три кроки. Щоб дотиснути решту 20%, ми точково працюємо над сторінками з недостатнім зростанням. Беремо проблемні запити, вивчаємо ТОП-10 сайтів за кожним з них і висуваємо гіпотези – приблизні важелі впливу на видачу. Потім ми перевіряємо ці гіпотези до тих пір, поки не доб’ємося потрібних результатів і не отримаємо своє законне місце в топі. Крім цього, ваші конкуренти не будуть стояти на місці, ми повинні завжди бути напоготові, своєчасно вживати заходів і не поступатися трафіком конкурентам.

Скільки часу чекати?

Динаміку органічного трафіку ви побачите через 3 місяці.

Результат в SEO багато в чому залежить від ніші, конкуренції і початкового стану сайту, але в середньому позитивну динаміку з органічного трафіку можна спостерігати протягом 3-5 місяців робіт. Зазвичай позиції сайту починають рости вже після розміщення семантики і виправлення технічних помилок.

Системний і послідовний підхід

Зрозумілий процес
просування.

Всі завдання зафіксовані в Trello

На дошці вашого проекту буде зафіксований весь процес просування: у кожної виконаної задачі буде своя картка з повним звітом. Жодне завдання не буде втрачено.

Зрозумілий вимірний результат

У кожного завдання є мета і вимірний результат. Не робимо марну роботу. Тільки те, що призведе ваш проект до результату.

Комунікація щотижня

Презентуємо виконані завдання кожного тижня. Це дасть вам повний контроль за нашою роботою, розуміння обсягу виконаних робіт та очікуваних результатів.

Навчаємо і говоримо простою мовою

Детальні пояснення по кожному завданню: навіщо її робимо, як і який очікуваний результат. Навчимо вас SEO.

Живий приклад щотижневої комунікації з клієнтом
Оберіть відповідний тариф просування сайту в пошукових системах.

Скільки це коштує?

Базовий
₴10 000 Місяць
Для сайтів послуг з обмеженою кількістю напрямків, невеликих інтернет-магазинів.
Замовити
Оптимальний
₴15 000 Місяць
Для інтернет-магазинів, сайтів послуг та блогів з широким набором напрямків або асортименту.
Замовити
Комплексний
₴20 000 Місяць
Для магазинів з широким асортиментом, порталів, а також для бізнесу з високою конкуренцією.
Замовити

Кожен тарифний план передбачає певну кількість годин роботи за проектом. Залежно від вашої мети, бажаних результатів і швидкості їх отримання вам може підійти більший або менший тарифний план. Наш менеджер проаналізує ваш бізнес, нішу і запропонує оптимальний тариф для вас.

Початок співпраці

Мінімальна вартість робіт 0 гривень.

Чому нуль? Тому що ми почнемо працювати над вашим проектом ще до підписання договору. З вами буде спілкуватися не менеджер з продажу, а досвідчений фахівець. Він проаналізує ваш сайт, дасть рекомендації по його поліпшенню і підготує індивідуальну стратегію, яка дозволить збільшити органічний трафік на вашому сайті.

Що про нас говорять

Відгуки клієнтів.

Люди, які будуть працювати над вашим проектом

Наша команда.

Нам довіряють

Серед наших клієнтів.

Наш журнал

Публікації.

Способы получения внешних ссылок
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
Что такое редирект
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
05.03.2024
SEO
Что такое мета теги сайта title и description
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
зростання продажів починається з заповнення цієї форми

Поговоримо про вас

  Продвижение интернет-магазина косметики

  Продажа косметики и парфюмерии – высококонкурентная сфера, но и спрос на такие товары большой. Выйти на хороший доход можно, если правильно организовать раскрутку в сети. Доверьте продвижение интернет-магазина косметики команде EXPANS, мы умеем выводить сайты в ТОП.

  Что делаем для продвижения интернет-магазина косметики?

  Основной способ продвижения бутика косметики в сети – поисковая оптимизация (SEO). Грамотная стратегия позволит поднять позиции в выдаче, попасть на первую страницу. Это сделает сайт более видимым, доступным для пользователей – большая часть целевой аудитории придёт именно к вам, трафик вырастет минимум в 2-3 раза.

  Чтобы достичь результата, необходим чёткий план, вот основные пункты работы:

  1. Технический аудит. Выявим ошибки, которые мешают продвижению: дубли, битые ссылки, проверим корректность настройки зеркала сайта и т.д. Оценим скорость загрузки страниц, адаптивность ресурса под разные устройства. Составим ТЗ по исправлению выявленных недочётов.  
  2. Аудит юзабилити и коммерческих факторов. Сайт должен быть удобным и привлекательным для пользователей. Важны понятная навигация, красивый дизайн, информативность карточек, наличие разделов о доставке и оплате и ещё множество деталей. Проведём полную проверку юзабилити, оценим способность сайта продавать. Подготовим площадку к трафику: люди будут не просто заходить, но и совершать целевые действия (покупать, спрашивать, подписываться на рассылку).
  3. Внутренняя оптимизация сайта под запросы пользователей. Найдём все фразы, которые вбивают в поиске потенциальные клиенты, и соберём семантическое ядро. Ключи распределим по страницам сайта, создадим описания категорий, подготовим статьи для блога. 
  4. Линкбилдинг. Нарастим ссылочную массу, создадим естественный ссылочный профиль. У сайта увеличится вес, это вызовет доверие поисковых роботов – ресурс будет лучше ранжироваться.      

  Результат будет заметен через 3 месяца, а через год он будет более явным. Эффект от SEO-продвижения длительный и надёжный: у коммерческих сайтов, находящихся на первой странице выдачи, всегда есть продажи.

  Почему выбирают EXPANS?

  Гарантируем результат, его получают все наши клиенты. Кроме этого, с нами удобно сотрудничать:

  • еженедельно отчитываемся об этапах работы; 
  • демонстрируем понятный измеримый результат;
  • обучаем, объясняем нюансы поискового продвижения, детали работы;
  • берём за услуги невысокую цену, от 10 000 ₴.

  При необходимости подключим контекстную рекламу, SMM и другой интернет-маркетинг, подходящий для проекта. Заказывайте продвижение сайта в EXPANS – начните развивать бизнес сейчас! 

  давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити