Виступ співзасновника компанії Владислава Білика перед студентами ХНЕУ

18 січня 2021 року засновник компанії Владислав Білик виступив в рамках “Майстерні Маркетингу” перед абітурієнтами, студентами, викладачами та іншими випускниками кафедри Економіки і Маркетингу Харківського Національного Економічного Університету.

На “Майстерню Маркетингу”, крім Владислава, також була запрошена Наталія Троян – маркетинг-менеджер агентства Defense. У Наталії великий досвід реалізації та захисту маркетингових проектів (більше 15).

Наталя виступала з темою “Як зробити презентацію, яку запам’ятають”, в рамках якої дала безліч корисних порад щодо самопрезентації, підготовки до захисту проекту, підготовки файлу презентації і безпосередньо самої презентації.

Владислав виступив з темою “Маркетинг в ХНЕУ та мій шлях в бізнес”. Тема була обрана виходячи з аудиторії заходу – абітурієнтів, яким необхідно було презентувати навчання в університеті. Так як Владислав є випускником спеціальності маркетинг, було вирішено чесно розповісти свій шлях від університету до бізнесу: про вступ, історії з хабарами (якщо бути точними, то їх відсутність), навчання в університеті, участь у заходах університету, отримання посади за фахом, перший досвід роботи, створення digital-агентства і найм студентів на роботу. А також спікер дав абітурієнтам і студентам вузу настанову – бути проактивними, активно брати участь в житті університету та наданих заходах.

Захід тривав понад 2 години. Організаторам довелося зупинити його примусово через порушення регламентованого часу. Від студентів і абітурієнтів ХНЕУ до спікерів було задано безліч запитань і отриман добрий зворотній зв’язок за виступами. Учасники багато жартували, всі пішли з заходу в піднесеному настрої.

Новина про захід також розміщена на офіційному сайті ХНЕУ у відповідному розділі: https://www.hneu.edu.ua/news/zvit-majsternya-marketingu/

Сподіваємося і далі брати участь в заходах Харківського Національного Економічного Університету та, зокрема, кафедри Економіки і Маркетингу.

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити