client-bioeffect

Bioeffect — магазин спортивного харчування, в їх асортименті продукція кращих виробників світу. Заявки обробляють менеджери, які самі ведуть здоровий спосіб життя та ідеально розбираються в товарах магазину. Ця компанія зацікавлена в тому, щоб підібрати ідеальне спортивне харчування для кожного клієнта.

Саме тому більшість покупців Bioeffect стають постійними.

+300%

Трафіку на сайт

З органіки.

+1776

Візитів

Жовтень 19 – жовтень 20.

X80

Замовлень

Від нових клієнтів.

12

Місяців

Термін робіт.

Історія пацієнта

Анамнез.

Ми повинні були допомогти запустити бізнес в інтернеті з нуля. Особливість проекту в тому, що ніша спортивного харчування в Україні дуже високо конкурентному. ТОП-10 за більшістю запитів вже багато років стабільно займають компанії-мастадонти в сфері спортпіта, а серед менших компаній йде запекла боротьба за трафік по низько і середньочастотних запитах.

У цих умовах отримати результат в SEO дуже складно, тому нам було ще цікавіше працювати з таким проектом.

Постановка цілей

Завдання

Щоб отримати результат, нам потрібно було розробити сайт, який в подальшому буде легко просувати в пошукових системах. Опрацювати дизайн і фірмовий стиль компанії, продумати інтерфейс і юзабіліті.

На етапі розробки закрити всі питання технічної оптимізації. Після релізу залучити трафік з органічної видачі Google за допомогою якісної внутрішньої і зовнішньої оптимізації.

До чого ми прийшли

Рішення.

Коли сайт був готовий, настав час взятися за SEO. Прорватися в ТОП з молодим сайтом в ніші спортпіта — складне, але реальне до виконання завдання. Головне — робити більше і краще, ніж конкуренти. Ми провели такі роботи:

 • Проробили семантичне ядро. Упор робили на середньо і низькочастотні запити, в яких конкуренція не така жорстка. 
 • Створили зручну структуру, з безліччю вузьких категорій, які і стали посадочними сторінками під запити з нашої семантики.
 • Наповнили сторінки якісними, продуманими, унікальними текстами, які допомагають користувачам у виборі продукції. Кожен текст був оптимізований під свою групу ключових слів, використовували LSI-фрази.
 • Проробили контрольний профіль. Вели найсуворіший відбір доменів-донорів.
 • Створили і наповнили контентом блог: для поліпшення поведінкових та комерційних чинників сайту + отримання органічних зовнішніх посилань.
Цікавий факт

За рік ми досягли обороту в 60 тис. грн.

Ми діяли в умовах дуже обмежених бюджетів. Ми не могли дозволити собі дорогого дизайнера або агресивне просування за посиланнями. Більшість технічних і організаційних питань ми вирішили самі, мотивуючись одним — зробити краще і якісніше, ніж у конкурентів.

В умовах жорсткої конкуренції та при відсутності оффлайн-точок продажів, за рік з точки “Є ідея і більше нічого” ми прийшли до зручного, красивого сайту, який ранжується в пошукових системах, продає і приносить клієнту прибуток.

SEO

Динаміка розвитку проекту.

Органічний трафік почав зростати буквально з моменту релізу сайту, завдяки наявності базової оптимізації сторінок. Відчутне зростання відвідувачів з пошуку з’явилося через пів-року просування, коли ми пропрацювали семантику, розподілили її по сайту, наповнили посадочні сторінки текстами і напрацювали невелику, але якісну кількість посилань.

Вioeffect график UA

Коментар SEO‑експерта

andrey-shkaliberda-team

Андрій

SEO-спеціаліст

«Проект став справжнім викликом для команди. Просувати нові сайти в конкурентних нішах, майже без інвестицій – одне з найскладніших завдань для сеошника. Але нам було цікаво добитися результату саме в цих умовах, тому всі викладалися на повну. Ми брали завдання, які ніколи до цього не робили. Наприклад, дизайном ми не займалися і підрядників в цьому напрямку не контролювали. Але від цього залежав результат, тому ми взяли питання на себе

Що про нас кажуть

Відгук клієнта.

client-bioeffect

Інтернет-магазин біодобавок та спортивного харчування Bioeffect

Компанія Bioeffect почала співпрацювати з агентством EXPANS в листопаді 2019 року. На той момент ми займалися розробкою інтернет-магазину bioeffect.com.ua з нуля і хотіли відразу врахувати всі нюанси по SEO.
Фахівці EXPANS надавали нам суттєву підтримку під час роботи над створенням сайту: порекомендували оптимальну CMS, програмістів, брали участь у виборі фірмових кольорів бренду, розробці дизайну, частково брали на себе контроль деяких наших підрядників.
В кінці лютого сайт був готовий, і ми приступили безпосередньо до просування. Незважаючи на те, що у нас складна висококонкурентна ніша, за 6 місяців робіт нам вдалося отримати відчутний ефект від SEO. Ми вже отримуємо трафік і замовлення з органіки. З огляду на те, що у нас абсолютно новий сайт і бренд, це відмінний результат.
Ми з упевненістю рекомендуємо команду EXPANS як надійних партнерів в бізнесі і SEO-фахівців, які вміють добиватися результатів!

Носенко Сергій

Маркетолог Bioeffect

Візьмемо ТОП разом

Хочете так само?

  Давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити