сайту на 1С-Бітрікс

SEO-просування сайтів на Бітрікс

Дізнайтеся чи потрібно вам просування

Власна технологія

Як ми це робимо

Крок 1.

Аудит і аналітика

Спочатку досліджуємо ваш сайт на предмет помилок і недоробок, які можуть перешкоджати SEO-просуванню. Для цього ми зробимо технічний аудит, аналіз комерційних факторів і юзабіліті. За підсумками складемо ТЗ для програмістів і контент-менеджерів на виправлення виявлених проблем.

Другий етап – аналіз конкурентів. З нього ви дізнаєтеся які фактори мають найбільшу вагу в вашій ніші, як просуваються конкуренти, їх сильні і слабкі сторони. Попутно ми вивчимо всі їхні комерційні фішки. Адже нам важливо зробити ваш сайт кращими не тільки для пошукової системи, але і для покупців!

Крок 2.

Семантичне ядро

Ми категорично проти роботи по обмеженому числу запитів. Так роблять багато компаній, але навіщо свідомо відмовлятися від трафіку, який можна отримати? Ми зберемо повне семантичне ядро ​​для вашого проекту і візьмемо в роботу всі ключові слова, які вводять в пошуковій системі ваші потенційні клієнти. Потім ми згрупуємо запити, за принципом 1 потреба = 1 група і складемо карту користувацького попиту, яку в подальшому перенесемо на вже існуючі та нові сторінки вашого сайту. Для кожної сторінки ми пропишемо метадані та тексти, в яких будуть враховані всі запити користувачів, зрозуміло, із застосуванням LSI ключів.

Крок 3.

Зовнішня оптимізація

Для пошукача важливо не тільки те, що відбувається на вашому сайті, але і те, що знаходиться за його межами. Щотижня ми отримуємо по 14-20 умовно безкоштовних беклінков з перевірених майданчиків і форумів на ваш сайт. Крім цього, ведемо закупівлю посилань на біржах, відбираючи донорів по 10 параметрам, а також робимо аутріч, щоб отримати лінки, яких немає і не буде у ваших конкурентів.

А ще часто ми беремо в роботу сервіси відгуків, Pinterest і всілякі тематичні платформи, в залежності від специфіки вашого сайту. Працюємо з репутацією вашого бізнесу в інтернеті.

Крок 4.

Точкова оптимізація

Є базові дії, які дають 80% результату, їх ми виконуємо за перші три кроки. Щоб дотиснути решту 20%, ми точково працюємо над сторінками з недостатнім зростанням. Беремо проблемні запити, вивчаємо ТОП-10 сайтів за кожним з них і висуваємо гіпотези – приблизні важелі впливу на видачу. Потім ми перевіряємо ці гіпотези до тих пір, поки не доб’ємося потрібних результатів і не отримаємо своє законне місце в топі. Крім цього, ваші конкуренти не будуть стояти на місці, ми повинні завжди бути напоготові, своєчасно вживати заходів і не поступатися трафіком конкурентам.

Скільки часу чекати?

Динаміку органічного трафіку ви побачите через 3 місяці.

Результат в SEO багато в чому залежить від ніші, конкуренції і початкового стану сайту, але в середньому позитивну динаміку з органічного трафіку можна спостерігати протягом 3-5 місяців робіт. Зазвичай позиції сайту починають рости вже після розміщення семантики і виправлення технічних помилок.

Системний і послідовний підхід

Зрозумілий процес
просування.

Всі завдання зафіксовані в Trello

На дошці вашого проекту буде зафіксований весь процес просування: у кожної виконаної задачі буде своя картка з повним звітом. Жодне завдання не буде втрачено.

Зрозумілий вимірний результат

У кожного завдання є мета і вимірний результат. Не робимо марну роботу. Тільки те, що призведе ваш проект до результату.

Комунікація щотижня

Презентуємо виконані завдання кожного тижня. Це дасть вам повний контроль за нашою роботою, розуміння обсягу виконаних робіт та очікуваних результатів.

Навчаємо і говоримо простою мовою

Детальні пояснення по кожному завданню: навіщо її робимо, як і який очікуваний результат. Навчимо вас SEO.

Живий приклад щотижневої комунікації з клієнтом
Оберіть відповідний тариф просування сайту в пошукових системах.

Скільки це коштує?

Базовий
$1200 Месяц
Для сайтів послуг з обмеженою кількістю напрямків, невеликих інтернет-магазинів.
Замовити
Оптимальний
$1700 Месяц
Для інтернет-магазинів, сайтів послуг та блогів з широким набором напрямків або асортименту.
Замовити
Комплексний
$2300+ Месяц
Для магазинів з широким асортиментом, порталів, а також для бізнесу з високою конкуренцією.
Замовити
Початок співпраці

Мінімальна вартість робіт 0 гривень.

Чому нуль? Тому що ми почнемо працювати над вашим проектом ще до підписання договору. З вами буде спілкуватися не менеджер з продажу, а досвідчений фахівець. Він проаналізує ваш сайт, дасть рекомендації по його поліпшенню і підготує індивідуальну стратегію, яка дозволить збільшити органічний трафік на вашому сайті.

Що про нас говорять

Відгуки клієнтів.

Люди, які будуть працювати над вашим проектом

Наша команда.

Нам довіряють

Серед наших клієнтів.

Наш журнал

Публікації.

Способы получения внешних ссылок
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
Что такое редирект
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
05.03.2024
SEO
Что такое мета теги сайта title и description
 • Владислав Скляр
 • Владислав Скляр
зростання продажів починається з заповнення цієї форми

Поговоримо про вас

  Просування сайту на Бітрікс

  “1С-Бітрікс” – CMS з хорошими можливостями для пошукової оптимізації. Це одна з найпопулярніших платформ, і ми часто з нею працювали. Знаємо її плюси та мінуси, вміємо правильно використовувати SEO-інструменти – не повторюємо помилок, які роблять ті, хто вперше стикається з цією системою.

  Особливості просування сайту на «Бітрікс»

  CMS “1С-Бітрікс” оснащена набором корисних інструментів. Вони дозволяють ефективно працювати з сайтом, просувати його в ТОП пошукових систем, проводити якісну внутрішню оптимізацію:

  • налаштовувати шаблони заголовків;
  • автоматично генерувати атрибут ALT для зображень;
  • ставити заголовки будь-якого рівня;
  • редагувати файл robots.txt та sitemap.xml;
  • створювати людинозрозумілий урл (адреса сторінки, яку може прочитати і робот, і людина);
  • збирати статистику пошукових фраз, за якими користувачі приходять на сайт;
  • підключити майданчик до сервісів “Вебмайстра”.

  Це лише частина SEO можливостей Bitrix. Крім базових інструментів є додаткові модулі, які можна встановити та отримати більше корисних функцій. Вони розташовані прямо на адмін-панелі у розділі Marketplace. Серед них є класні фішки для створення гарного юзабіліті та покращення поведінкових факторів. Наприклад, за допомогою онлайн-калькулятора можна збільшити час, проведений на сайті, залучити більше цільового трафіку.

  Є думка, що сайти на «Бітріксі» довго вантажаться. Це не так, і система не винна у тому, що ресурс гальмує. Причина буває у некоректно підібраному хостингу або поганій якості коду. Якщо правильно все настроїти, проблем не виникає. Інша річ, що не всі це вміють, т.к. “Бітрікс” – не найпростіша CMS.

  Також при розкручуванні зустрічаються інші складності. Наприклад, у процесі роботи генеруються дублі, а це погано позначається на індексації у пошукових системах. Таку проблему вирішуємо налаштуванням редирект або тега rel = «canonical».

  Крім внутрішньої оптимізації сайту на «Бітрікс» проводимо зовнішню – реєструємо в популярних каталогах, нарощуємо масу посилань, завойовуємо розташування пошукової системи Google, працюємо з репутацією в мережі.

  Довірте просування сайту команді EXPANS!

  Сайту на будь-якій CMS пробитися в ТОП непросто, особливо у висококонкурентній темі. Потрібна грамотна SEO-стратегія. Щоб її розробити, проаналізуємо ваших конкурентів, вивчимо нішу, визначимо точки зростання, сформулюємо цілі. Також проведемо СЕО-аудит, усунемо недоліки, які перешкоджають розкрутці проекту. Дамо рекомендації щодо покращення юзабіліті, щоб ви отримували більше конверсій. Зберемо семантику, опрацюємо розділи сайту, наповнимо контентом. Через 2-3 місяці після старту робіт почне зростати трафік – ви отримуватимете більше звернень і замовлень.

  Щоб просунути майданчик у ТОП, зробимо більше та краще, ніж ваші конкуренти. При довгостроковій співпраці сайт займе перші позиції видачі – ви матимете можливість завоювати ринок і вести успішний бізнес в інтернеті.

  давайте обговоримо

  Залишилися питання?

  Відповімо на будь-які ваші питання, а наш фахівець абсолютно безкоштовно проконсультує і навіть видасть конкретні рекомендації.

  Telegram

  Viber

  Messenger

  Зв'яжіться з нами онлайн
  Закрити